Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i będziesz  informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = czas realizacji  + czas dostawy

 

Czas realizacji wynika z dostępności produktów (motki marki KOKONKI przygotowujemy na zamówienie i w tym przypadku czas realizacji jest dłuższy) i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

 

Większość produktów w naszym sklepie jest przygotowywana na zamówienie stąd czas oczekiwania na zamówienie jest czasem, w którym motek będzie dla Państwa realizowany. Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane.

Forma płatności

 

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo. Dostępna wkrótce.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

» formy płatności 

 

Forma dostawy

 

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu 2-3 dni roboczych na podany adres oraz z dostawą do punktu odbioru w ciągu 2-5 dni roboczych.

Inpost umożliwia dostarczenie paczki do paczkomatu w ciągu 1-2 dni roboczych. 

» formy dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl