Kokonki - motki ombre
do kasy suma: 0,00 zł

Menu

Gründl Hot Socks Color to włóczka skarpetkowa - idealne połączenie wełny i poliamidu gwarantuje wydzierganym z niej robótkom ciepło oraz trwałość i odporność na przetarcia.
Są to wielobarwne motki, które występują w żywych, nasyconych kolorach. Włóczki są farbowane tak, aby podczas dziergania powstawały cienkie, wielokolorowe paski.

Włóczki Hot Socks Color mają szerokie możliwości zastosowania - można wykonać z nich zarówno skarpetki, jak i również szale, chusty i inne projekty.
Włóczka charakteryzuje się dużą wytrzymałością - jest 4-krotnie skręcona i poddana obróbce superwash, dzięki czemu jest łatwa w utrzymaniu oraz według producenta nadaje się do prania w pralce (w temperaturze do 40 stopni Celsjusza).

Producent sugeruje, że do wykonania swetra w rozmiarze 38 potrzebne jest 500 g włóczki (10 motków), a do wykonania pary skarpet w rozmiarze max. 46 wystarczą dwa motki.

Skład: 75% Wełna superwash / 25% Poliamid
Waga motka: 50 g
Długość: 210 m
Zalecany rozmiar szydełka: 2,5 - 3 mm
Zalecany rozmiar drutów: 2,5 - 3 mm

Włóczka Hot Socks Madena posiada certyfikat OEKO-TEX, który świadczy o tym, że przy produkcji nie wykorzystano substancji szkodliwych dla zdrowia człowieka.

 

Włóczka Gründl Hot Socks Color