Kokonki - motki ombre
do kasy suma: 0,00 zł

Menu
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Gründl Hot Socks Madena to włóczka skarpetkowa, która stanowi idealne połączenie wełny i poliamidu w proporcjach 75% do 25%. Obecność wełny gwarantuje wydzierganym z niej robótkom ciepło, zaś włókna poliamidu zapewniają większą trwałość i odporność na przetarcia.
Są to wielobarwne motki, które występują w żywych, nasyconych kolorach. Włóczki są farbowane tak, aby podczas dziergania powstawały paski. Mają szerokie możliwości zastosowania- można wykonać z nich zarówno skarpetki, jak i również szale, chusty i inne projekty.
Włóczka charakteryzuje się dużą wytrzymałością- jest 4-krotnie skręcona i poddana obróbce superwash, dzięki czemu jest łatwa w utrzymaniu oraz według producenta nadaje się do prania w pralce (w temperaturze do 40 stopni Celsjusza).

Producent sugeruje, że do wykonania swetra w rozmiarze 38, potrzebne jest 500 g włóczki (5 motków), a do wykonania pary skarpet w rozmiarze max. 46 wystarczy jeden motek.

Skład: 75% Wełna superwash / 25% Poliamid
Waga motka: 100 g
Długość: 420 m
Zalecany rozmiar szydełka: 2,5 - 3 mm
Zalecany rozmiar drutów: 2,5 - 3 mm

Włóczka Hot Socks Madena posiada certyfikat OEKO-TEX, który świadczy o tym, że przy produkcji nie wykorzystano substancji szkodliwych dla zdrowia człowieka.

Włóczka skarpetkowa Gründl Hot Socks Madena

Włóczka skarpetkowa Gründl Hot Socks Madena 4-fach 02 Włóczka skarpetkowa Gründl Hot Socks Madena 4-fach 02
Producent: Gründl
Cena:

26,90 zł

Cena regularna: 29,90 zł

Najniższa cena: 29,90 zł
75% Wełna/25% Poliamid
420 m