Kokonki - motki ombre
do kasy suma: 0,00 zł

Menu
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Malabrigo Ultimate Sock to lekka włóczka z wełny merynosów superwash - nowa wersja włóczki Malabrigo Sock. Posiada w składzie dodatek nylonu, który zapobiegają przetarciom i sprawia, że włóczka jest trwała i łatwa w utrzymaniu. Świetnie sprawdzi się na skarpetki, sweterki, bluzki, szale, chusty.  Mogą ją nosić nawet dla osoby wrażliwe na wełnę i dzieci, ponieważ jest bardzo miękka i miła w dotyku.

Włóczka Malabrigo Ultimate Sock została poddana procesom, dzięki którym gotowe projekty można prać w pralce. Producent zalecanie pranie w zimnej wodzie, brak wirowania, suszenie na płasko.

Skład: 75% Wełna merynosa superwash/25% Nylon
Długość motka: 385 m
Waga: 100 g
Zalecany rozmiar szydełka: 2,25 - 3,5 mm
Zalecany rozmiar drutów:  2,25 - 3,25 mm

Uwaga: Włóczki Malabrigo są ręcznie farbowane, dlatego każdy motek jest wyjątkowy i wygląda inaczej - jest to charakterystyczna cecha włóczek tej marki. Zabarwienie może się różnić także w zależności od numeru partii - uwagi na barwienie przędzy, między partiami występują różnice w odcieniach. Zalecamy zakup odpowiedniej ilości potrzebnej do projektu jednocześnie, a także dzierganie z dwóch motków na raz, zmieniając je co kilka rzędów robótki.

 

Włóczka skarpetkowa Malabrigo Ultimate Sock

Włóczka skarpetkowa Malabrigo Ultimate Sock 139 / Pocion Włóczka skarpetkowa Malabrigo Ultimate Sock 139 / Pocion
Producent: Malabrigo
Cena:

65,90 zł

Cena regularna: 76,90 zł

Najniższa cena: 69,90 zł
75% Wełna merynosa / 25% Nylon
385 m
100 g