Zestaw do nauki robienia na drutach / DRUTOWY 210E - 3 x włóczki druty książka i akcesoria
Opis
Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z drutami, ale nie do końca wiesz, co może Ci się przydać? Ten zestaw to strzał w dziesiątkę!
Zawartość zestawu:
- 3 motki włóczki KOKONKI HUG (75% Akryl/15% Nylon/10% Wełna, 100 g/180 m) w kolorach: szary, czarny kot, wiśniowy
- Książka "Druty od A do Z"
- druty proste bambusowe 6,0 mm
- znaczniki oczek agrafka, 20 sztuk, mix kolorów
- plastikowa igła bezpieczna do włóczki (kolor wysyłany losowo)
- gumowe stopery (zatyczki) do zabezpieczenia drutów 4 sztuki
Cały zestaw zapakowany jest w kartonowe pudełko.
Zestaw drutowy to doskonały pomysł zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych fanów dziergania. Dzięki instrukcjom zawartym w książce poznasz podstawowe techniki, a także trudniejsze i bardziej efektowne ściegi. Włóczka akrylowa jest miękka i dobrze skręcona, co ułatwia pracę osobom początkującym.
Do zestawu załączyliśmy też akcesoria, pomocne przy robieniu na drutach. Gumowe zatyczki pozwolą na zabezpieczenie robótki, gdy ją odkładasz. Plastikowa igła ułatwi ukrycie końcówek włóczki, natomiast znaczniki pomogą Ci kontrolować postęp w robótce.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Rzeczywisty kolor może różnić się od tego, który widzisz na ekranie. Może to zależeć nie tylko od ustawień ekranu, ale także partii farbowania włóczki.
Kompletując zamówienia staramy się zapewnić Ci motki z tej samej partii, więc aby uniknąć różnic kolorów, warto od razu zamówić odpowiednią ilość na cały projekt.
