Kokonki - motki ombre
do kasy suma: 0,00 zł

Bobbiny to  znana marka sznurków charakteryzująca się dobrą jakością, wysoką estetyką i piękną paletą kolorystyczną.

EKO. Polski produkt. Sznurki są produkowane w Polsce z przędzy bawełnianej pochodzącej z recyklingu.

Sznurki marki Bobbiny otrzymały autoryzację STANDARD 100 od OEKOTEX. Oznacza to, że sznurki nie zawierają substancji niebezpiecznych dla zdrowia ludzi i środowiska, mogą być stosowane w produktach dla niemowląt, a przy tym są miękkie, delikatne i dobrze się z nimi pracuje.

 

 

 

Sznurki plecione - Junior 3mm, Premium 5mm i Jumbo 9mm

Wyplatane z najwyższej jakości przędzy. Uwaga- nie rozczesują się! Uniwersalne. Sprawdzają się doskonale przy wielu technikach i do różnych projektów. Dobre dla początkujących. Idealne dla osób chcących zrobić pierwsze kroki w nowym hobby, zarówno przy szydełku, jak i makramując. Rdzeń.  Sznurki plecione są z  przędzy bawełnianej pochodzącej z recyklingu. Zarówno zewnętrzny splot jak i rdzeń w sznurkach 3 i 5 mm wykonany jest z bawełny, dzięki temu sznurki zachowują kształt a rdzeń jest dokładnie w tym samym kolorze co sznurek.

 

 

Sznurki do makramy skręcane - 1,5 mm, 3 mm, 5 mm

Miękkie włókna przędzy skręcane w trzy rozmiary sznurka, który pięknie się rozczesuje. Delikatne. Jedwabiście gładka struktura gwarantuje zachwycający efekt, który zadowoli wszystkich pasjonatów makramy. Uniwersalne Zrobisz z nich makramę, wieszak na roślinę i kolczyki, a także utkasz makatkę.

 

 

 

 

Sznurki do makramy 3PLY skręcane 3-żyłówe - 1,5 mm, 3 mm5 mm

Potrójnie skręcane. Wytwarzane poprzez połączenie trzech osobnych części uprzednio skręconych włókien.
Ta wyjątkowa struktura daje ciekawy efekt wizualny zarówno w splocie jak i po rozczesaniu. Uniwersalne. Świetnie sprawdzają się nie tylko przy makramie, ale także dzierganiu, tkactwie i innych technikach. Trwałe. Dzięki swojej strukturze są jednocześnie mocne i delikatne w dotyku.Dobre dla początkujących. Polecamy je osobom zaczynającym swoja przygodę z makramą.

Bobbiny