Etui / piórnik / KOKONKI Accessories / skóra / karmel
Opis
Kokonki Accessories to wyjątkowa edycja naszych toreb, organizerów oraz etui w ponadczasowych, klasycznych kolorach: karmelu oraz czerni.
Posiada w środku naturalną skórę bez podszewki.
Zapinane na zamek ręcznie szyte, skórzane etui / piórnik KOKONKI Accessories to niezastąpiony pomocnik każdej dziewiarki! Pomieści druty, szydełka czy też drobne akcesoria takie jak znaczniki, igły czy stopery na druty. Może pełnić również funkcję piórnika na długopisy.
Etui będzie idealnym prezentem dla każdej dziewiarki, która ceni sobie praktyczne akcesoria. Pomoże zachować porządek, jednocześnie będąc bardzo stylowym gadżetem.
Materiał: skóra naturalna bydlęca
Cechą charakterystyczną skóry jest jej zróżnicowana struktura. Z tego względu mogą występować naturalne różnice w wyglądzie, kolorze i elastyczności skóry. Etui nie posiada podszewki.
Wymiary:
Etui / piórnika: 6 x 19 cm
Tolerancja wymiarów +/- 1 cm.
*Akcesoria ze zdjęć stanowią ekspozycję i są sprzedawane oddzielnie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Rzeczywisty kolor może różnić się od tego, który widzisz na ekranie. Może to zależeć nie tylko od ustawień ekranu, ale także partii farbowania włóczki.
Kompletując zamówienia staramy się zapewnić Ci motki z tej samej partii, więc aby uniknąć różnic kolorów, warto od razu zamówić odpowiednią ilość na cały projekt.
