Włóczka Alize Bella Batik 2905 / 100 g
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Alize Bella Batik to miękka i delikatna włóczka składająca się w 100% z bawełny. Występuje w pięknych, kolorowych barwach. Ze względu na przyjemny skład oraz radosną kolorystykę polecana jest na wiosenno-letnie wyroby, zwłaszcza na ubranka dla dzieci, ale także na zabawki.
Włóczka posiada certyfikat OEKO-TEX, który gwarantuje, że przy produkcji nie zostały użyte żadne szkodliwe substancje.

Dane techniczne
| Skład | 100% Bawełna |
| Długość | 360 m |
| Waga | 100 g |
| Zalecane druty | 2 - 4 mm |
| Zalecane szydełko | 1 - 3 mm |
| Wg składu | bawełna 100% |
| Kolor | odcienie szarości i srebra |
| Grubość | sport (260-400m w 100g) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa
już od 189 zł
Dodatkowe 5%
na nagrody w programie
lojalnościowym
30 dni
na zwrot
Może Ci się również spodobać
15,20 zł
Cena regularna:
21,70 zł
16,00 zł
16,00 zł