Włóczka Performance Cotton Dazzle 210 / brudny róż
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Performance Cotton Dazzle to cudowne połączenie włóczki składającej się w 60% z bawełny i 40 % z wiskozy. Włóczka charakteryzuje się wyjątkowym połyskiem i miękkością. Będzie idealna do tworzenia letnich projektów, takich jak bluzki, topy czy sukienki.

Dane techniczne
| Skład | 60 % Bawełna/40% Wiskoza |
| Długość | 120 m |
| Waga | 50 g |
| Zalecane druty | 2,5 - 3 mm |
| Zalecane szydełko | 2,5 - 3 mm |
| Wg składu | wiskoza |
| Kolor | odcienie różu |
| Grubość | dk (210-260m w 100g) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa
już od 189 zł
Dodatkowe 5%
na nagrody w programie
lojalnościowym
30 dni
na zwrot
Może Ci się również spodobać
7,90 zł
Cena regularna:
8,90 zł
44,90 zł
55,92 zł
Cena regularna:
69,90 zł
63,92 zł
Cena regularna:
79,90 zł
271,20 zł
Cena regularna:
339,00 zł
383,20 zł
Cena regularna:
479,00 zł
319,20 zł
Cena regularna:
399,00 zł
77,60 zł
Cena regularna:
97,00 zł