Włóczka YarnArt Summer Dream 4307
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
YarnArt Summer Dream to mieszanka wiskozy i bawełny, przeznaczona na każdą porę roku. Wiskoza nadaje subtelnego połysku. Bawełna natomiast sprawi, że robótka będzie miękka, doskonale chłonna i wytrzymała. Włóczka jest odpowiednia dla wrażliwej skóry. Przewiewna i oddychająca nie uczula, dzięki czemu nada się na projekty zarówno dla dorosłych, jak i ubranka dla dzieci.
Producent sugeruje, że do wykonania sweterka potrzebne będzie 5 motków. Zaleca również pranie w 30 stopniach oraz suszenie na płasko, natomiast odradza wybielanie czy suszenie w suszarce.
Dane techniczne
| Skład | 70% Bawełna/30% Wiskoza |
| Długość | 350 m |
| Waga | 100 g |
| Zalecane druty | 3,5 mm |
| Zalecane szydełko | 3 mm |
| Wg składu | wiskoza |
| Kolor | wielokolorowy |
| Grubość | sport (260-400m w 100g) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa
już od 189 zł
Dodatkowe 5%
na nagrody w programie
lojalnościowym
30 dni
na zwrot
Może Ci się również spodobać
19,90 zł
19,90 zł
49,90 zł
19,90 zł
8,70 zł
11,90 zł
11,90 zł
11,90 zł
11,90 zł
11,90 zł
11,90 zł