Włóczka YarnArt Symphony 2110 / szafir
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Włóczka YarnArt Symphony jest miła, lekka, przyjemna w dotyku, ma strukturę tasiemki. Wiskozowe, błyszczące elementy dodają jej oryginalnego wyglądu, tworzą na robótce błyszczące pasma. Można ją wykorzystać jako samodzielną włóczkę, a także jako dodatek do innej. Dostępna jest w szerokiej palecie kolorów. Sprawdzi się do wykonania letnich i wiosennych projektów: bluzek, chust, topów, sweterków, sukienek, szali.
Dane techniczne
| Skład | 80% Bawełna / 20% Wiskoza |
| Długość | 125 m |
| Waga | 50 g |
| Zalecane druty | 4 mm |
| Zalecane szydełko | 4 mm |
| Wg składu | wiskoza |
| Kolor | odcienie niebieskiego |
| Grubość | dk (210-260m w 100g) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa
już od 189 zł
Dodatkowe 5%
na nagrody w programie
lojalnościowym
30 dni
na zwrot
Może Ci się również spodobać
246,05 zł
Cena regularna:
259,00 zł