KOKONEK Bamboo - musztarda / 4 nitki / 400 m / 80 g - GOTOWY
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
KOKONEK Bamboo to niezwykle miękka włóczka z subtelną poświatą. Nici tworzące motek zachwycają przenikającymi się melanżowymi tonami, których intensywność zależy od danego koloru. Delikatna, przewiewna i "oddychająca". Połączenie bawełny i bambusa to duet idealny. Robótka z KOKONKA Bamboo łatwo schnie, chłodzi ciało w gorące dni, nie uczula, posiada właściwości antybakteryjne, a nawet blokuje promienie UV. To zdecydowanie doskonały wybór na lato - zarówno na chusty i szale, jak i na lekkie ubrania.
Skład: 50% bambus / 50% bawełna
Kokonka 400m możesz użyć jako "dawcy" do przedłużenia robótki. Możesz też wybrać 2 lub więcej motków na jednokolorową bluzkę, sukienkę, narzutkę ❤
Motek jest nawijany ręcznie, a nitki nie są skręcone.

Uwaga!
Staramy się zachować ciągłość kolorów, jednak może się zdarzyć inny odcień z uwagi na zmiany w dostawach przędzy.
Zawieszka ze zdjęcia przy Kokonku nie jest stałym elementem i może się różnić.
Dane techniczne
| Skład | 50% Bambus/50% Bawełna |
| Długość | 400 m |
| Waga | 80 g |
| Liczba nici | 4 |
| Zalecane szydełko / druty | 2 - 4 mm |
| Wg składu | bambus |
| Kolor | odcienie pomarańczowego |
| Grubość | fingering (400-600m w 100g) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa
już od 189 zł
Dodatkowe 5%
na nagrody w programie
lojalnościowym
30 dni
na zwrot
Może Ci się również spodobać