Kordonek Madame Tricote Paris Maxi Metallic 26328 / czerwień ze złotą nicią
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Kordonek Maxi Metallic to bawełna z dodatkiem nitki metalicznej nadająca się na wyroby szydełkowe.
Idealny na serwetki, obrusy, bieżniki, a przede wszystkim wszelkiego rodzaju ozdoby świąteczne.
Dane techniczne
| Skład | 96% Bawełna/4% Nitka metaliczna |
| Długość | 540 m |
| Waga | 100 g |
| Zalecane druty | 2 - 2,5 mm |
| Zalecane szydełko | 1,5 - 2 mm |
| Wg składu | bawełna i mieszanki |
| Kolor | odcienie czerwieni |
| Grubość | fingering (400-600m w 100g) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa
już od 189 zł
Dodatkowe 5%
na nagrody w programie
lojalnościowym
30 dni
na zwrot
Może Ci się również spodobać