Kordonek YarnArt Galassia 5815 / khaki i zieleń
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
YarnArt Galassia to kordonek z drobnymi, mieniącymi się cekinami. To świetny wybór do projektów takich jak chusty, szale, lekkie bluzki, narzutki czy dekoracje okolicznościowe. Świetnie sprawdzi się zarówno przerabiana samodzielnie, jak i jako dodatek do innych włóczek, nadając dzianinie wyjątkowego charakteru i blasku.
Dane techniczne
| Skład | 100% Poliester |
| Długość | 112 m |
| Waga | 25 g |
| Zalecane druty | 2,5 mm |
| Zalecane szydełko | 3 mm |
| Wg składu | poliester |
| Kolor | odcienie zieleni |
| Grubość | fingering (400-600m w 100g) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni