Sznurek poliestrowy Maccaroni PP Cord 4mm / aqua
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Maccaroni PP Cord to delikatnie błyszczący sznurek wysokiej jakości. Strukturą przypomina pleciony sznurek bawełniany, jednakże różni się od niego właściwościami. Nie rozciąga się, w dotyku jest śliski. Jego odporność na brud i wilgoć sprawia, że doskonale sprawdzi się do stworzenia akcesoriów kuchennych czy łazienkowych, a także toreb, koszyków, plecaków, dywanów. Wykonane z niego rękodzieło będzie lekkie, łatwe do utrzymania w czystości i trwałe.
Dane techniczne
| Skład | 100% Polipropylen |
| Długość | 120 - 125 m |
| Waga | 500 g |
| Zalecane szydełko / druty | 6 - 8 mm |
| Grubość sznurka | 4 mm |
| Wg składu | polipropylen |
| Kolor | odcienie niebieskiego |
| Grubość | 4 mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa
już od 189 zł
Dodatkowe 5%
na nagrody w programie
lojalnościowym
30 dni
na zwrot
Może Ci się również spodobać
7,79 zł