Sznurek YarnArt Macrame Rope 3mm 803 / fuksja
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
YarnArt Macrame Rope 3 mm jest to sznurek skręcony z wielu bawełnianych nitek. Bawełna z dodatkiem wiskozy sprawia, że sznurek jest delikatniejszy w dotyku. Dzięki braku rdzenia sznurek jest bardziej elastyczny, a wykonany projekt lżejszy. Idealnie nadaje się na wyplatane makramy, akcesoria do domu, a także sznurek Macrame Rope możesz rozczesać.
Producent zaleca pranie w max 40°C, bez wybielacza i silnych detergentów. Można czyścić chemicznie oraz suszyć na płasko.
Dane techniczne
| Skład | 60% Bawełna/40% Wiskoza i poliester |
| Długość | ~ 63 m |
| Waga | 250 g |
| Zalecane druty | 7 mm |
| Zalecane szydełko | 8 mm |
| Grubość sznurka | 3 mm |
| Wg składu | bawełna i mieszanki |
| Kolor | odcienie różu |
| Grubość | 3 mm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa
już od 189 zł
Dodatkowe 5%
na nagrody w programie
lojalnościowym
30 dni
na zwrot
Może Ci się również spodobać