Włóczka Alize Baby Softy 310 / beż
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Alize Baby Softy jest 100% włóczką poliestrową, która cechuje się miękkością i delikatnością w dotyku. Dodatkowo motki są puszyste z cienkim włoskiem o wyjątkowej strukturze. Warto pamiętać, że poliester to przede wszystkim odporność na plamy oraz sprężystość. Poleca się na projekty głównie dla dzieci czy swetry.
Dane techniczne
| Skład | 100% Mikropoliester |
| Długość | 115 m |
| Waga | 50 g |
| Zalecane druty | 3 - 5 mm |
| Zalecane szydełko | 2 - 4 mm |
| Wg składu | poliester |
| Kolor | odcienie brązu i beżu |
| Grubość | dk (210-260m w 100g) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa
już od 189 zł
Dodatkowe 5%
na nagrody w programie
lojalnościowym
30 dni
na zwrot
Może Ci się również spodobać
55,92 zł
Cena regularna:
69,90 zł
63,92 zł
Cena regularna:
79,90 zł
271,20 zł
Cena regularna:
339,00 zł
383,20 zł
Cena regularna:
479,00 zł
319,20 zł
Cena regularna:
399,00 zł
77,60 zł
Cena regularna:
97,00 zł