Włóczka Gazzal Giza 2486 / czekolada
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Włóczka Gazzal Giza posiada w składzie 100% miękkiej bawełny merceryzowanej, dzięki czemu bawełna staje się błyszcząca oraz cechuje się dużą wytrzymałością na rozciąganie, przemakanie i ścieranie. Ponadto bawełna nie uczula. Motki polecają się na wiosenno-letnie wyroby, w tym również dla dzieci oraz zabawki amigurumi. Gazzal Giza jest to odpowiednik włóczki Scheeepjes Catona.
Zdjęcia są podglądowe i pochodzą ze strony producenta.
Dane techniczne
| Skład | 100% Bawełna merceryzowana |
| Długość | 125 m |
| Waga | 50 g |
| Zalecane druty | 2,5 - 3,5 mm |
| Zalecane szydełko | 2,5 - 3,5 mm |
| Wg składu | bawełna 100% |
| Kolor | odcienie brązu i beżu |
| Grubość | dk (210-260m w 100g) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni