Włóczka Gazzal Super Kid Mohair 64436 / chałwa
Cena regularna:
19,20 zł
Promocja trwa do 31 lipca 2026
towar niedostępny
Opis
Gazzal Super Kid Mohair, to bardzo miękka i puszysta włóczka z cienkim małym włosiem. Połączenie wełny merynosów i moheru idealnie nadaje się na chusty, szaliki oraz inne akcesoria. Włóczka Gazzal Super Kid Mohair jest delikatna, miła w dotyku oraz przyjazna dla skóry.
Włóczka posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.
Dane techniczne
| Skład | 47% Super Kid Mohair/31% Superwash Merino Fine/22% Poliamid |
| Długość | 237 m |
| Waga | 25 g |
| Zalecane druty | 3 mm |
| Zalecane szydełko | 2,5 - 3 mm |
| Wg składu | moher |
| Kolor | odcienie brązu i beżu |
| Grubość | lace (600-1100m w 100g) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa
już od 189 zł
Dodatkowe 5%
na nagrody w programie
lojalnościowym
30 dni
na zwrot
Może Ci się również spodobać
16,90 zł
Cena regularna:
19,20 zł
9,50 zł
16,90 zł
Cena regularna:
19,20 zł
16,90 zł
Cena regularna:
19,20 zł
23,93 zł
Cena regularna:
31,90 zł
16,90 zł
Cena regularna:
19,20 zł
246,05 zł
Cena regularna:
259,00 zł