Włóczka Himalaya Dolphin Festival 122 / bordo
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Himalaya Dolphin Festival to bardzo miękka i przyjemna w dotyku włóczka z kolorowymi nopkami. Idealnie nada się na dodatki do domu, koce, poszewki na poduszki, ale przede wszystkim na maskotki.
Producent zaleca pranie w 40 stopniach, natomiast odradza wybielanie czy suszenie w suszarce.
Wersję bez nopków tej samej włóczki znajdziesz TUTAJ
Dane techniczne
| Skład | 85% Poliester/15% Poliamid |
| Długość | 100 m |
| Waga | 100 g |
| Zalecane druty | 8 mm |
| Zalecane szydełko | 8 mm |
| Wg składu | poliester |
| Kolor | odcienie czerwieni |
| Grubość | bulky (90-130m w 100g) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa
już od 189 zł
Dodatkowe 5%
na nagrody w programie
lojalnościowym
30 dni
na zwrot
Może Ci się również spodobać
17,90 zł