Włóczka Himalaya Ultra Kasmir 801 / łososiowy róż
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Włóczka Himalaya Ultra Kasmir jest miękka, puszysta i delikatna. Zawartość wełny alpaki sprawia, że przędza jest ciepła i posiada charakterystyczne, wyraźnie odstające włoski. Doskonale sprawdzi się do wykonania jesienno-zimowych wyrobów takich jak: szaliki, chusty, czapki, swetry, kardigany, berety.
Dane techniczne
| Skład | 75% Akryl / 25% Alpaka |
| Długość | 175 m |
| Waga | 50 g |
| Zalecane druty | 5 mm |
| Zalecane szydełko | 4 mm |
| Wg składu | alpaka |
| Kolor | odcienie różu |
| Grubość | sport (260-400m w 100g) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa
już od 189 zł
Dodatkowe 5%
na nagrody w programie
lojalnościowym
30 dni
na zwrot
Może Ci się również spodobać