Kokonki - motki ombre
do kasy suma: 0,00 zł

Włóczka KOKONKI Pagliaccio 027875 / szaro-szary / ~180 m

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: do 48 godz. + dostawa
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź koszty dostawy
Cena: 23,90 zł 23.90
ilość szt

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: KOKONKI
Kod produktu: 042881

Opis

Włóczka Pagliaccio to włoska wełna wysokiej jakości z dodatkiem akrylu. Jest to doskonały wybór na jesienno-zimowe projekty tj. czapki, szaliki, swetry.

Włóczka jest bardzo miękka i gruba. Zawartość wełny jest wyczuwalna i świetnie grzeje. Występuje w bogatej melanżowej kolorystyce, dlatego motki różnią się od siebie wyglądem.

Z uwagi na barwienie przędzy, każda partia może różnić się kolorem. Zalecamy zakup za jednym razem odpowiedniej ilości potrzebnej do projektu.

Dane techniczne

Skład 53% Wełna/47% Akryl
Długość ~180 m
Waga 100 g
Zalecane druty 4 - 8 mm
Zalecane szydełko 4 - 8 mm

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
Skład: 53% Wełna/47% Akryl
Długość: ~180 m
Waga: 100 g

Rzeczywisty kolor może różnić się od tego, który widzisz na ekranie. Może to zależeć nie tylko od ustawień ekranu, ale także partii farbowania włóczki.

 

Kompletując zamówienia staramy się zapewnić Ci motki z tej samej partii, więc aby uniknąć różnic kolorów, warto od razu zamówić odpowiednią ilość na cały projekt.

Inni kupili również
Zapisz się do newslettera i nie przegap promocji oraz nowości!
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi newslettera na zasadach opisanych w polityce prywatności. W każdej chwili możesz zrezygnować.
kokonek classic własny wybór kolorów
kokonek merino własny wybór kolorów
kokonek soft własny wybór kolorów
kokonek soft własny wybór kolorów
kokonek classic własny wybór kolorów
kokonek merino własny wybór kolorów
kokonek soft własny wybór kolorów
kokonek soft własny wybór kolorów
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium