Włóczka Nako Paris 01429 / wrzos
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Nako Paris jest niesamowicie miękką i przyjemną w dotyku włóczką charakteryzującą się specyficzną strukturą - z dobrze skręconej nici odchodzą pluszowe włoski. Nadają one robótkom wykonanym z tej włóczki niepowtarzalny futrzany wygląd. Nako Paris nadaje się zarówno do szali czy swetrów, jak i do maskotek amigurumi.
Dane techniczne
| Skład | 60% Poliamid/40% Akryl |
| Długość | 245 m |
| Waga | 100 g |
| Zalecane druty | 3,5 - 4 mm |
| Zalecane szydełko | 3 mm |
| Wg składu | poliamid |
| Kolor | odcienie fioletu |
| Grubość | dk (210-260m w 100g) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa
już od 189 zł
Dodatkowe 5%
na nagrody w programie
lojalnościowym
30 dni
na zwrot
Może Ci się również spodobać
19,90 zł
19,90 zł
19,90 zł
19,90 zł
11,90 zł
11,90 zł
11,90 zł
11,90 zł
11,90 zł
11,90 zł