Włóczka Nako Sport Wool 10342 / 100 g szarobeżowy
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Nako Sport Wool to jednokolorowa włóczka składająca się z 6 luźno skręconych nitek. Jest to połączenie wełny z akrylem. Wełna sprawi, że udziergi będą ciepłe, a akryl nada im miękkości. To doskonała propozycja na jesienno-zimowe projekty takie jak sweterki, kardigany, kamizelki, szaliki, czapki czy chusty.
Wielokolorowa wersja tej samej włóczki, czyli Nako Sport Wool Senlik dostępna jest TUTAJ
Producent zaleca pranie w 30 stopniach i suszenie na płasko, natomiast odradza wybielanie czy suszenie w suszarce.
Uwaga: Etykieta może się różnić od widocznej na zdjęciu.
Dane techniczne
| Skład | 75% Akryl/25% Wełna |
| Długość | 120 m |
| Waga | 100 g |
| Zalecane druty | 6 - 7 mm |
| Zalecane szydełko | 4,5 mm |
| Wg składu | wełna i mieszanki |
| Kolor | odcienie szarości i srebra |
| Grubość | bulky (90-130m w 100g) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa
już od 189 zł
Dodatkowe 5%
na nagrody w programie
lojalnościowym
30 dni
na zwrot
Może Ci się również spodobać
79,00 zł
7,90 zł
Cena regularna:
8,90 zł
7,90 zł
Cena regularna:
8,90 zł
7,90 zł
Cena regularna:
8,90 zł
7,90 zł
Cena regularna:
8,90 zł
23,90 zł
23,90 zł