Włóczka / nić fantazyjna z cekinami Sesia Bluebell 4576 / brąz
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Sesia Bluebell to połączenie moheru oraz jedwabiu ze wzmacniającym poliestrem wraz z malutkimi cekinami, które nadają dodatkowego blasku. Jest to delikatna włóczka która świetnie sprawdzi się w eleganckich projektach. Wspaniale komponuje się również jako dodatek do innych włóczek.
Producent zaleca pranie ręczne oraz suszenie na płasko. Nie poleca wybielania oraz suszenia w suszarce bębnowej.
Dane techniczne
| Skład | 42% Super Kid Mohair, 40% Poliester/18% Jedwab |
| Długość | 125 m |
| Waga | 25 g |
| Zalecane druty | 3,5 - 4 mm |
| Zalecane szydełko | 3 - 4 mm |
| Wg składu | moher |
| Kolor | odcienie brązu i beżu |
| Grubość | fingering (400-600m w 100g) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa
już od 189 zł
Dodatkowe 5%
na nagrody w programie
lojalnościowym
30 dni
na zwrot
Może Ci się również spodobać