Włóczka skarpetkowa Himalaya Socks Bamboo 130-02
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Himalaya Socks Bamboo jest włóczką typowo skarpetkową doskonałą na letnie skarpetki. Posiada w składzie 25% bambusa. Nadaje on lekkości, jest antybakteryjny, przewiewny. Wełna superwash nadaje się do prania w pralce. Dodatek poliamidu sprawia, że twoje skarpetki będą trwalsze, odporniejsze na ścieranie. Dzięki specjalnemu barwieniu, na skarpetkach powstaną paski oraz wzorki. Jeden motek wystarczy na wykonanie jednej pary skarpet.
Dane techniczne
| Skład | 50% Wełna merynosa superwash/25% Poliamid/25% Bambus |
| Długość | 420 m |
| Waga | 100 g |
| Zalecane druty | 2,75 mm |
| Zalecane szydełko | 3,75 mm |
| Wg składu | wełna merino i mieszanki |
| Kolor | wielokolorowy |
| Grubość | fingering (400-600m w 100g) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa
już od 189 zł
Dodatkowe 5%
na nagrody w programie
lojalnościowym
30 dni
na zwrot
Może Ci się również spodobać