Włóczka Vlna-Hep Sierra 7219
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Włóczka Vlna-Hep Sierra to miękka włóczka w dużym motku, występująca w łagodnych kolorach z melanżowym efektem. Będzie doskonała na swetry, poncza, szale, koce. Dzięki zawartości wełny będzie dobrym wyborem na projekty jesienno-zimowe.
Dane techniczne
| Skład | 80% Akryl/20% Wełna |
| Długość | 450 m |
| Waga | 150 g |
| Zalecane druty | 4 - 4,5 mm |
| Zalecane szydełko | 4 - 4,5 mm |
| Wg składu | wełna i mieszanki |
| Kolor | wielokolorowy |
| Grubość | sport (260-400m w 100g) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa
już od 189 zł
Dodatkowe 5%
na nagrody w programie
lojalnościowym
30 dni
na zwrot
Może Ci się również spodobać
28,90 zł
11,90 zł