Włóczka Vlna Hep Waltz 5724 / zamiennik Nako Vals
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Vlna-Hep Waltz to włóczka o nasyconych i żywych kolorach z naturalnym połyskiem. Występują w niej łagodne przejścia kolorystyczne. Składa się w 100% z akrylu premium, więc jest bardzo miękka i puszysta. Doskonale nadaje się na swetry, szaliki czy czapki. Według producenta z jednego motka zrobić można szal w rozmiarach około 20 x 70 cm.
Vlna-Hep Waltz jest zamiennikiem włóczki Nako Vals.
Dane techniczne
| Skład | 100% Akryl premium |
| Długość | 240 m |
| Waga | 100 g |
| Zalecane druty | 4 - 4,5 mm |
| Zalecane szydełko | 4 - 4,5 mm |
| Wg składu | akryl |
| Kolor | wielokolorowy |
| Grubość | dk (210-260m w 100g) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa
już od 189 zł
Dodatkowe 5%
na nagrody w programie
lojalnościowym
30 dni
na zwrot
Może Ci się również spodobać
8,50 zł
8,50 zł