Włóczka YarnArt Symphony Dream 3110
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
YarnArt Symphony Dream to wielokolorowa włóczka o strukturze tasiemki. W jej skład wchodzi wiskoza i bawełna. Wiskozowe, błyszczące elementy dodają jej oryginalnego wyglądu. Bawełna natomiast sprawi, że robótka będzie miękka, chłonna i wytrzymała. Włóczka jest przeznaczona na każdą porę roku. Odpowiednia dla osób o wrażliwej skórze. Przewiewna i oddychająca. Nada się na projekty takie jak topy, sweterki, chusty czy sukienki.
Producent sugeruje, że do wykonania sweterka potrzebne będą 4 motki. Zaleca również pranie w 40 stopniach oraz suszenie na płasko, natomiast odradza wybielanie czy suszenie w suszarce.
Jednokolorową wersję tej samej włóczki znajdziesz TUTAJ
Dane techniczne
| Skład | 80% Bawełna/20% Wiskoza |
| Długość | 250 m |
| Waga | 100 g |
| Zalecane druty | 4 mm |
| Zalecane szydełko | 4 mm |
| Wg składu | wiskoza |
| Kolor | wielokolorowy |
| Grubość | dk (210-260m w 100g) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa
już od 189 zł
Dodatkowe 5%
na nagrody w programie
lojalnościowym
30 dni
na zwrot
Może Ci się również spodobać