Włóczka YarnArt Flowers Unicolor 765 / wino
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
YarnArt Flowers Unicolor to włóczka o takim samym składzie i grubości jak popularny wielokolorowy Flowers, dzięki czemu jest idealna do przedłużenia robótki. Nie musi być stosowana tylko jako dodatek - świetnie sprawdzi się samodzielnie, np. na lekką odzież, kocyki czy maskotki. Włóczka jest delikatnie skręcona i posiada szeroką paletę kolorystyczną.
Dane techniczne
| Skład | 55% Bawełna/45% Poliakryl |
| Długość | 200 m |
| Waga | 50 g |
| Zalecane druty | 2,5 mm |
| Zalecane szydełko | 3 mm |
| Wg składu | bawełna i mieszanki |
| Kolor | odcienie czerwieni |
| Grubość | sport (260-400m w 100g) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa
już od 189 zł
Dodatkowe 5%
na nagrody w programie
lojalnościowym
30 dni
na zwrot
Może Ci się również spodobać
49,90 zł
7,60 zł
Cena regularna:
10,80 zł
79,00 zł
7,90 zł
Cena regularna:
8,90 zł
7,90 zł
Cena regularna:
8,90 zł
7,90 zł
Cena regularna:
8,90 zł
7,90 zł
Cena regularna:
8,90 zł
23,90 zł
23,90 zł