Włóczka YarnArt Shetland 519 / czekolada melanż
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
YarnArt Shetland, miękka i przyjemna w dotyku włóczka o średniej grubości. Mieszanka akrylu i wełny sprawia, że idealnie nadaje się na wyroby jesienno-zimowe, czapki, szaliki, swetry. Akrylowa baza tej włóczki sprawia, że zrobione z niej wyroby można prać w pralce.
Dane techniczne
| Skład | 70% Akryl/30% Wełna |
| Długość | 220 m |
| Waga | 100 g |
| Zalecane druty | 4 - 4,5 mm |
| Zalecane szydełko | 5 mm |
| Wg składu | wełna i mieszanki |
| Kolor | odcienie brązu i beżu |
| Grubość | dk (210-260m w 100g) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa
już od 189 zł
Dodatkowe 5%
na nagrody w programie
lojalnościowym
30 dni
na zwrot
Może Ci się również spodobać
7,79 zł