Opcje przeglądania
Producent
Wg składu
Kolor
Grubość
Wysyłka w
Cena
-
od
do
Nowość
Promocja

Reggae Ombré to jednonitkowa włóczka wykonana w 100% z delikatnej wełny merynosów. Dzięki specjalnej technologii filcowania Reggae zyskuje ultralekki i niezwykle miękki charakter, co sprawia, że jest wyjątkowo przyjemna w dotyku i odpowiednia nawet dla osób o wrażliwej skórze. Włóczka łączy w sobie objętość i lekkość, dzięki czemu doskonale nadaje się na ciepłe, a zarazem przewiewne ubrania. Subtelna faktura podkreśla unikalny wygląd gotowych projektów, a harmonijne przejścia kolorystyczne dodają im głębi i wyjątkowego charakteru.
Paleta Reggae Ombré obejmuje zarówno naturalne, stonowane barwy, jak i intensywne, nasycone odcienie. Doskonale sprawdzi się w swetrach, kardiganach czy kamizelkach. Idealna również na akcesoria, takie jak czapki, szaliki i rękawiczki, które zyskują wyjątkową miękkość i piękne gradienty.
Skład: 100% Wełna Merino
Waga: 50 g
Długość motka: 100 m
Zalecany rozmiar drutów: 5 - 6 mm
Aby zachować piękno i jakość włóczki, zaleca się pranie ręczne do 30 stopni, unikanie płynów do płukania oraz suszenie na płasko.
Uwaga: Włóczka może być różnie nawinięta, przez co poszczególne motki o tym samym numerze wyglądają inaczej, np. jeśli ciemniejszy kolor jest na zewnątrz, to jaśniejszy będzie w środku. W jednym motku nie musi znaleźć się cały ukazany na zdjęciu przekrój kolorów.
