Zestaw 10 x Kordonek / Ariadna Kaja 15 / 400 biel / biały
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Kordonek Kaja 15 jest propozycją firmy Ariadna. Stworzony z myślą o różnego rodzaju robótkach ręcznych z podwójnej merceryzowanej bawełny. Projekty wykonane z kordonka cechują się gładkością oraz miękkością.
Szczególnie polecana do tworzenia serwetek, koronek.
Zestaw: 10 szt
Dane techniczne
| Skład | 100% Bawełna merceryzowana |
| Długość | 10 x 200 m |
| Waga | 10 x 30 g |
| Zalecane druty | 1,5 mm |
| Zalecane szydełko | 1 mm |
| Wg składu | bawełna 100% |
| Kolor | biel i krem |
| Grubość | lace (600-1100m w 100g) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa
już od 189 zł
Dodatkowe 5%
na nagrody w programie
lojalnościowym
30 dni
na zwrot
Może Ci się również spodobać
29,90 zł
17,90 zł
21,90 zł