Zestaw włóczek YarnArt Dolce Mini / zestaw 4
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
YarnArt Dolce Mini to mniejsza wersja Yarnart Dolce. To bardzo miękka i delikatna w dotyku pluszowa włóczka. Świetnie sprawdzi się na wyroby dla dzieci, np. sweterki, czapki, kocyki, a przede wszystkim maskotki.
YarnArt Dolce Mini to odpowiednik znanej włóczki Himalaya Dolphin Baby o takim samym składzie.
W tym zestawie znajdują się kolory o numerach: 793, 854, 852, 797, 799, 851, 791, 754, 777, 744, 745, 741.
Dane techniczne
| Skład | 100% Poliester |
| Długość | 32 m |
| Waga | 30 g |
| Zalecane druty | 4,5 mm |
| Zalecane szydełko | 5,5 mm |
| Wg składu | poliester |
| Kolor | odcienie niebieskiego |
| Grubość | bulky (90-130m w 100g) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa
już od 189 zł
Dodatkowe 5%
na nagrody w programie
lojalnościowym
30 dni
na zwrot
Może Ci się również spodobać
23,90 zł
14,90 zł
14,90 zł