Otrzymuj najlepsze newsy i promocje!
Historia pewnego sznurka

Zafascynowani możliwościami jakie daje sznurek 5 mm - dywany, koszyki, torebki i inne cuda postanowiliśmy sami ten sznurek produkować.

Jeśli się za coś zabieramy to staramy się zrobić to jak najlepiej. Dlatego zdecydowaliśmy, że nasz sznurek będzie:
- mięsisty
- gęsto pleciony
- nakręcony na rolki wygodne przy przerabianiu
- dostępny w dłuższych nawojach 500 m aby przy większych projektach nie było konieczności czasochłonnego zszywania końcówek
- dostępny w szerokiej palecie kolorów

O tu tu poniżej widzisz zdjęcie o jaką jakość nam chodzi mówiąc "gęsty" :)

I tak - ten gęsty splot to zdjęcie naszego sznurka. Widać różnicę prawda?

Udało się prawie wszystko, oprócz ostatniego punktu czyli dostępnej kolorystyki. Gdy to piszemy mamy dostępne 8 kolorów, produkujemy kolejne 2 kolory.. ale jest jedno ale i to nie takie małe ALE.

Sprawa ma się tak, że zanim nowe kolory pojawią się w ofercie, wykupujecie kolory które już mamy. Radość ogromna! Wasz apetyt poza pustkami na półkach ze sznurkiem, dał nam też do myślenia.

Dużo pracy wkładamy w jakość naszego sznurka. Przewijamy go na wygodne rolki, staramy się aby był gęsto pleciony, dbamy o dobre wypełnienie.

Myślimy, że doceniacie tą jakość wykupując Sznurek by Kokonki w tempie błyskawicy.

I w ten oto sposób doszliśmy do niezbyt kolorowego wniosku. Obecnie nie jesteśmy w stanie mieć stale dostępnej pełnej palety kolorów ze sznurka 5mm. Chociaż codziennie o to zabiegamy!

Nie była to łatwa decyzja, ale zdecydowaliśmy, że stawiamy na wysoką jakość, nie na prędkości produkcji. Dlatego od 12 października cena naszego sznurka trochę wzrośnie.

W temacie sznurków nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa ! Jak tylko dojdziemy do momentu w którym szybkość produkcji sznurka będzie tak wysoka jak jakość, damy znać

Chętnie wysłuchamy Waszych uwag/opinii/porad na temat sznurka bawełnianego 5 mm. Więc piszcie śmiało! Jeżeli zaś macie prace z której jesteście dumni - koniecznie się pochwalcie i wyślijcie do nas.

Pozdrawiamy i kręcimy dalej :)

Zespół Kokonki.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl