Włóczka YarnArt Bouquet 724
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
YarnArt Bouquet to włóczka z efektem ombre składająca się w 100% z bawełny. Sprawdzi się idealnie na wyroby dla dzieci jak również wiosenno-letnie bluzki, topy, apaszki, sukienki, czy też koce i narzuty. Projekty z niej wykonane będą przewiewne i oddychające.
Producent sugeruje, że do wykonania sweterka potrzebne będą 2 motki. Zaleca również pranie w 40 stopniach oraz suszenie na płasko, natomiast odradza wybielanie czy suszenie w suszarce.
Do przedłużenia robótki możesz użyć: YarnArt Bouquet Unicolor
Dane techniczne
| Skład | 100% Bawełna |
| Długość | 500 m |
| Waga | 250 g |
| Zalecane druty | 4 mm |
| Zalecane szydełko | 4 mm |
| Wg składu | bawełna 100% |
| Kolor | wielokolorowy |
| Grubość | worsted (130-210m w 100g) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa
już od 189 zł
Dodatkowe 5%
na nagrody w programie
lojalnościowym
30 dni
na zwrot
Może Ci się również spodobać
21,90 zł
21,90 zł
19,90 zł