Włóczka skarpetkowa Rico Design Superba Bamboo Superwash 4ply 061
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Rico Design Superba Bamboo Superwash 4ply to włóczka idealna na letnie skarpetki, jednak sprawdzi się też do projektów takich jak sweterki, rękawiczki czy czapki. Bardzo wytrzymała, skręcona z 4 nitek, w skład której wchodzi wełna superwash, poliamid oraz wiskoza bambusowa. Wełna superwash nadaje się do prania w pralce oraz sprawia, że włóczka jest ciepła i miękka. Włókna bambusowe chłoną wilgoć, chłodzą w gorące dni i grzeją w zimne. Poliamid z kolei zapewni trwałość i odporność na przetarcia.
Włóczka jest mulesing free.
Producent sugeruje, iż do wykonania pary skarpetek w rozmiarze max. 46 wystarczy 1 motek. Zaleca pranie w 40 stopniach, natomiast odradza wybielanie czy suszenie w suszarce.
Aktualnie wszystkie włóczki skarpetkowe z bambusem marki Rico Design występują pod nazwą Superba Bamboo Superwash. W związku z tym etykiety na produktach mogą się różnić - posiadać etykietę jeszcze z poprzedniej serii np. Socks Bamboo Rainbow lub Socks Bamboo.
Dane techniczne
| Skład | 50% Wełna superwash/25% Poliamid/25% Wiskoza bambusowa |
| Długość | ~ 420 m |
| Waga | 100 g |
| Zalecane druty | 2 - 3 mm |
| Zalecane szydełko | 2 - 3 mm |
| Wg składu | wełna i mieszanki |
| Kolor | odcienie szarości i srebra |
| Grubość | fingering (400-600m w 100g) |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa
już od 189 zł
Dodatkowe 5%
na nagrody w programie
lojalnościowym
30 dni
na zwrot
Może Ci się również spodobać
11,90 zł
11,90 zł
11,90 zł
11,90 zł
11,90 zł
11,90 zł