Sznurek polipropylenowy płaski PP Ribbon 4mm 030 / jasny beż
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
PP Ribbon to płaski sznurek wysokiej jakości o subtelnym połysku. Nie rozciąga się, w dotyku jest śliski, bardzo gładki oraz wodoodporny. Doskonały do wykonania toreb, plecaków, dywanów, akcesoriów. Wykonane rękodzieło będzie lekkie, łatwe do utrzymania w czystości i trwałe.
UWAGA: Produkt może różnić się etykietą i informacjami na niej z uwagi na różnych dostawców.
Dane techniczne
| Skład | 100% Polipropylen |
| Długość | ~ 110 m |
| Waga | 250 g |
| Zalecane szydełko / druty | 6 - 8 mm |
| Grubość sznurka | 4 mm |
| Wg składu | polipropylen |
| Kolor | odcienie brązu i beżu |
| Grubość | 4 mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni