Włóczka Alize Diva 106 / czerwień
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Alize Diva jest to delikatna i miękka włóczka z połyskiem. Dzięki 100% mikrofibrze wyglądem przypomina jedwab. Diva cechuje się wysoką higroskopijnością, nie uczula i nie blaknie. Polecana na kobiece i letnie wyroby, w tym na szale, sukienki, tuniki. Ze względu na swoje właściwości motki można wykorzystać w projektach dedykowanych dzieciom. Dodatkowo Alize Diva jest wydajna, gdyż w 100 gramowym motku jest aż 350 metrów.
Dane techniczne
| Skład | 100% Mikrofibra akryl |
| Długość | 350 m |
| Waga | 100 g |
| Zalecane druty | 2,5 - 3,5 mm |
| Zalecane szydełko | 1 - 3 mm |
| Wg składu | mikrofibra |
| Kolor | odcienie czerwieni |
| Grubość | sport (260-400m w 100g) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa
już od 189 zł
Dodatkowe 5%
na nagrody w programie
lojalnościowym
30 dni
na zwrot
Może Ci się również spodobać
10,90 zł
10,90 zł
10,90 zł
10,90 zł
10,90 zł
10,90 zł
11,90 zł
11,90 zł
11,90 zł
11,90 zł
11,90 zł
11,90 zł