Włóczka Gazzal Unicorn 1363
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Gazzal Unicorn to ręcznie farbowana wielokolorowa włóczka o nasyconej palecie barw. Jest to wełna 100% merynosa superwash, co oznacza, że można ją prać w pralce. Doskonała do wyrobu swetrów, szalików i innych akcesoriów zimowych. Włóczka posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Dane techniczne
| Skład | 100% Wełna merynosa superwash |
| Długość | 197 m |
| Waga | 100 g |
| Zalecane druty | 6 mm |
| Zalecane szydełko | 3 - 5 mm |
| Wg składu | wełna merino 100% |
| Kolor | odcienie szarości i srebra |
| Grubość | worsted (130-210m w 100g) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa
już od 189 zł
Dodatkowe 5%
na nagrody w programie
lojalnościowym
30 dni
na zwrot
Może Ci się również spodobać
44,90 zł
19,90 zł
10,90 zł