Włóczka Scheepjes Cotton 8 / 517 wiosenna zieleń
Cena regularna:
9,70 zł
Promocja trwa do 30 czerwca 2026
towar niedostępny
Opis
Scheepjes Cotton 8 to włóczka wykonana w 100% z bawełny. Jest to doskonały wybór na maskotki amigurumi, kwadraty granny square oraz wszelkiego rodzaju odzież wiosenno-letnią dla dorosłych i dla dzieci. Jest miękka i lekka w dotyku, dobrze skręcona.
Dane techniczne
| Skład | 100% Bawełna |
| Długość | 170 m |
| Waga | 50 g |
| Zalecane druty | 3 mm |
| Zalecane szydełko | 3 mm |
| Wg składu | bawełna 100% |
| Kolor | odcienie zieleni |
| Grubość | sport (260-400m w 100g) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa
już od 189 zł
Dodatkowe 5%
na nagrody w programie
lojalnościowym
30 dni
na zwrot
Może Ci się również spodobać
5,90 zł
Cena regularna:
9,70 zł
8,90 zł
Cena regularna:
11,20 zł
5,90 zł
Cena regularna:
9,70 zł
39,90 zł
Cena regularna:
49,90 zł
9,90 zł
Cena regularna:
11,90 zł
9,80 zł
Cena regularna:
11,10 zł
9,90 zł
Cena regularna:
16,90 zł
5,90 zł
Cena regularna:
9,70 zł
13,90 zł
Cena regularna:
16,90 zł