Włóczka Stenli Nirvana 10 / jasny róż
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Włóczka Nirvana to świetne połączenie jedwabiu z wiskozą i bawełną. Zapewnia komfort, termoizolację, miękkość, oraz delikatność. Pastelowe kolory z elegancką jedwabną wstawką świetnie komponują się przy produkcji eleganckich ubrań. Nirvana to przede wszystkim lekka włóczka, która chroni skórę dzieci w okresie letnim.
Dane techniczne
| Skład | 50% Jedwab/25% Wiskoza/25% Bawełna |
| Długość | 230 m |
| Waga | 50 g |
| Zalecane druty | 2 - 4 mm |
| Zalecane szydełko | 2 - 4 mm |
| Wg składu | jedwab |
| Kolor | odcienie różu |
| Grubość | fingering (400-600m w 100g) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa
już od 189 zł
Dodatkowe 5%
na nagrody w programie
lojalnościowym
30 dni
na zwrot
Może Ci się również spodobać
22,90 zł
22,90 zł
13,90 zł
12,90 zł
11,90 zł
11,90 zł
11,90 zł
11,90 zł
11,90 zł
11,90 zł