Włóczka YarnArt Alpine Alpaca New 1438 / kakao
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
YarnArt Alpine Alpaca New to mieszanka alpaki, wełny oraz akrylu. Gruba i ciepła włóczka doskonale sprawdzi się na projekty zimowe takie jak szaliki, czapki, swetry, ale również koce czy narzuty. Jest miękka i posiada subtelnie wystające włoski.
Producent zaleca pranie ręczne oraz suszenie na płasko, natomiast odradza prasowanie, wybielanie czy suszenie w suszarce.
Dane techniczne
| Skład | 60% Akryl/ 20% Alpaka/20% Wełna |
| Długość | 120 m |
| Waga | 150 g |
| Zalecane druty | 9 mm |
| Zalecane szydełko | 9 mm |
| Wg składu | alpaka |
| Kolor | odcienie brązu i beżu |
| Grubość | super bulky (40-90m w 100g) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa
już od 189 zł
Dodatkowe 5%
na nagrody w programie
lojalnościowym
30 dni
na zwrot
Może Ci się również spodobać
279,00 zł
8,30 zł
Cena regularna:
11,80 zł