Włóczka YarnArt Flowers Merino 554
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Włóczka YarnArt Flowers Merino to grubsza i cieplejsza wersja klasycznego Flowersa. Włóczka składa się z 4 skręconych nitek. Projekty wykonane z tej włóczki mają płynne przejścia kolorów. Na sweter bądź duży szal zaleca się użycie dwóch motków.
Dane techniczne
| Skład | 75% Poliakryl/25% Wełna |
| Długość | 590 m |
| Waga | 225 g |
| Zalecane druty | 4,5 mm |
| Zalecane szydełko | 5 mm |
| Wg składu | wełna i mieszanki |
| Kolor | wielokolorowy |
| Grubość | sport (260-400m w 100g) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PayPo - kup teraz i zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa
już od 189 zł
Dodatkowe 5%
na nagrody w programie
lojalnościowym
30 dni
na zwrot
Może Ci się również spodobać
47,50 zł
45,90 zł
47,50 zł
47,50 zł
49,90 zł
50,90 zł